jump to navigation

Britu mediķi piedāvā ārstēt depresiju ar meditācijas palīdzību janvāris 30, 2010

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Tā raksta britu žurnāls The Epoch Times

Ar šādu rekomendāciju uzstājās britu psihiskās veselības aizsardzības fonds. Izrādās, ka trīs ceturtdaļas mediķu valstī izraksta saviem pacientiem atntidepresantus tabletēs, neticot to efektivitātei.

Fonda vadītājs Endrijs Makolovs, teica, ka meditācija kā metode cīņa ar depresiju ir jau apliecinājusi savu efektivitāti.

Britiem, kas cieš no depresijas, netiek piedāvāts uzreiz sēsties lotosa pozā vai izlikt savā dzīvoklī Budas statuetes vai dedzināt smaržkociņus. Endrijs Makolovs piedāvā veselības aizsardzības sistēmai tradicionālu paņēmienu, tas ir antidepresantu, vietā lietot nedaudz alternatīvāku ārstēšanas metodi, tieši: tradicionālās terapijas saistīšana ar meditāciju.

Mēs piedāvājam pacientiem terapiju, kas pamatota uz izpratni. Tā palīdz daudz labāk pievarēt negatīvās domas, t. i. tā vietā, lai ieciklētos uz sliktām domām, šī tehnika pieļauj it kā tās palaist prom. Ar laiku tās kļūst mazāk svarīgas.

Ārstniecība ar zālēm, bez šaubām, iespēja izvest cilvēku no depresijas, bet, pārtraucot medikamentu lietošanu, pacienti bieži vien atgriežas sākuma situācijā.

Psihoterapiskā ārstēšana pamatojas uz meditācijas paņēmienu, tai ir vairāk stabils efekts un tas palīdzētu valstij, kas patērē 7,5 miljardus mārciņas cīņa pret depresiju, ieekonomēt.

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: