jump to navigation

Doktora Alarika Arenandera jaunajā grāmatā … februāris 10, 2010

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

http://www.theleadersbrain.org

Doktora Alarika Arenandera jaunajā grāmatā „Vadītāja smadzeņu darbības uzlabojums: pavērsiens izpratnē un tehnoloģijas attīstībā līderu spējās” (Alarik Arenander „”) atklājas tēma par maksimālo pašattīstības un pilnu savu prāta potenciāla atklāšanu ar Transcendentālās meditācijas tehnikas palīdzību.

Dr. A. Arenanders ir neirologs, pedagogs un vadošais pētnieks nozarē – smadzeņu un cilvēciskā potenciāla neirobioloģiskajā attīstībā, veicināja attīstības sapratni neirobioloģijā kā vadošais cilvēciskā potenciāla un prāta/ķermeņa veselības izpētes sfērā. Pēdējo 35 gadu laikā viņš nodarbojas ar galvas smadzeņu un cilvēciskā potenciāla attīstības pētījumiem, darbojoties vadošos zinātnes pētniecības institūtos ASV un Eiropā.

Dr. Kaplans paskaidroja, ka Transcendentālās Meditācijas praktiskas laikā smadzeņu viļņu aktivitāte ir vairāk koherenta, saskaņota. Novērojama līdzība, sinhroniskums labās un kreisās puslodes aktivitātē, frontālā un pakauša smadzeņu daļā. „Šī sakoordinētā elektriskā aktivitāte smadzenēm rada būtisku ietekmi uz to, kā tās darbojas”, – saka viņš.

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: