jump to navigation

Lielbritānijas mājīgums satika dr. Fredu Trevisu aprīlis 10, 2010

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Dr. Freds Treviss „Smadzeņu apziņas un izziņas izpētes centra” direktors UMM ASV, ieradās Lielbritānijā, lai stāstītu par zinātniskiem pētījumiem, kas apliecina Transcendentālās meditācijas programmas labo ietekmi uz koherences paaugstināšanos smadzeņu darbībā.

Dr. Treviss paskaidroja, ka, lai palielinātu izejošo jaudu jebkurai sistēmai nepieciešams pastiprināt saistību starp tās atsevišķiem elementiem. Attiecinot šo pret galvas smadzenēm, izšķirošā nozīme piemīt visām tās daļām. „Mūsu smadzenes ir nevis sacietējis akmens, bet gan upe. Katru reizi, kad jūs kaut ko redzat vai dzirdat, tās veido elektriskās aktivitātes vilni, kas nonāk labajā un kreisajā smadzeņu puslodē, priekšējā un pakauša daļā un „iespiežas” smadzenēs noteiktās nervu saišu nostiprināšanas formās”.

„TM ir svarīga un veselīga. Jūms izmainās nervu saites pašās smadzenēs, lai aplūkotu situāciju visā veselumā, lai būtu maksimāli modrs un atmodies, lai justu iekšējo stabilitāti un pat prieku katrā situācijā”, – tā savās prezentācijās saka dr.Treviss.

Daudzi ievērojami cilvēki apmeklēja šo prezentāciju. Starp klausītājiem bija vietējās izglītības sfēras vadītāji, veselības aizsardzības un sociālās nodrošināšanas struktūras pārstāvji, kā arī psihologi, pediatri un skolu direktori.

http://globalgoodnews.com/science-news-a.html?art=12423532242771661

http://www.fredtravis.com/talk.html

http://www.fredtravis.com/images/slide18.jpg

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: