jump to navigation

No pulkveža Guntera Šass (Col Gunter Chassé) ekskluzīvās intervijas. Septembris 30, 2010

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Col. Chassé appeared in the Sri Lanka Guardian.

Pulkvedis Gunters Šass (demisionēts), kas nodienēja 39 gadus vācu aviācijā, pārsvarā Kompleksa NATO ietvaros, tagad ir TM skolotājs. Viņš ir apceļojis Eiropu, Āfriku, tuvos Austrumus, Indiju, Šrilanku, Āzijas dienvidaustrumus, Austrāliju un Jaunzēlandi un lasījis lekcijas par katras valsts aizsardzības sistēmu izmantojot Maharishi vēdiskās zināšanas. Aizsardzības sistēmā pats galvenais ir izmainīt ienaidnieka naidīgos nodomus par draudzīgiem, novērst draudus pirms tie vēl ir sākušies. Šo zināšanu saknes ir meklējamas jau senajā vēdiskā aizsardzības tehnoloģijā.

Transtendentālā meditācija un īpaši kolektīvie Jogu Lidojumi efektīvi noņem stresu – barojošo vidi teroristiem – un attīsta draudzīgumu, sirsnību un mīlestību. Katrai tautai ir nepieciešama Lidojošo Jogu grupa, lai uzturētu nesagraujamu mieru ģimenē, kurā ir dažādas reliģijas, kultūra, valodas. Apziņas celšanās tautai izveidos noteikumus, kur nedominēs atšķirīgi politiskie viedokļi.

Lidojošo Jogu efekta (Maharishi efekts) demonstrācija pasaulē norisinājās jau vairākas reizes. Piemēram, Vašingtonā, Kolumbijas apvidū, 1993. gadā asamblejas laikā, 8 nedēļas ilgās izpētes laikā, liela līmeņa uzbrukumi samazinājās par 23%, vardarbība samazinājās par 58%. Slepkavību skaits samazinājās par 42,8%. Analīžu dati tika iegūti no Kolumbijas apvidus policijas iecirkņa apskatot iepriekšējo 5 gadus datus (1988–1992).

http://www.davidleffler.com/german_defence_white_paper.html

http://www.srilankaguardian.org/2009/03/yogic-flyers-can-keep-lanka-united-says.html

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: