jump to navigation

Supermodele Alia Stenfisa – modeļu bizness un meditācija Decembris 23, 2010

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Pasaules klases supermodele Alia Stenfisa izmanto transtendentālo meditāciju kā līdzekli panākumu gūšanai. Pēc Alias vārdiem 10 gadu TM praktiskas pieredzei ir liela nozīme viņas dzīvē.

Nesen Deivida Linča fonda televīzijas kanālā (DLF.TV) raidīja interviju ar Ali, kura stāstīja par savu dzīvi. Pēc tam kad viņai tika pievērsta uzmanība no elites modeļu aģentūras pārstāvjiem, kad viņa ar radiniekiem gāja iepirkties, jaunā Soltleiksitijas iedzīvotāja sākumā šaubījās vai saistīt savu dzīvi ar modeles biznesu. Taču, apspriežoties ar ģimeni, Stenfisa uzkāpa uz paaugstinājuma un savaldzināja modes pasauli. Tikai par pāris gadiem viņas nevainīgais skaistums un dabas dotā aktiermāksla uzveda viņu hierarhijas augstumos „meitenes no žurnālu vāka”.

Līdz šim viņa ir bijusi uz žurnāla vāka vairāk kā desmit starptautiskos izdevumos Vogue, bija pavasara modes parādes Calvin Klein zvaigzne un pozēja Calvin Klein džinsos pasaules slavenajam fotogrāfam Stīvvenam Maizelja.

Dzīvē Stenfisa ir pieticīga, ar patīkamu balsi, laimīga un ļoti, ļoti mierīga. Neskatoties nu jau uz skaļu uzvārdu, viņa saglabāja savas pilsētiņas vērtību un nekaunās no sava pieticīgās, veselīgās un nosvērtās meitenes tēla.

http://dlf.tv/2010/ali-stephens/

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: