jump to navigation

The Beatles un Transtendentālā meditācija jūnijs 2, 2011

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Ir zināms, ka grupas The Beatles dalībnieki ir apciemojuši ašramu Maharishi un izgājuši no tā ar milzīgu radošuma enerģiju. Viņu izlaida „Balto albumu”. Kas gan tu notika?

-Jāpiemin, ka arī pirms šī apmeklējuma, viņi bija ļoti talantīgi. Pēc tam viņi iemācījās TM. Ir zināms, ka viens no TM pozitīviem efektiem ir jaunrades spēju aktivizēšanās. Tā arī ir, meditējot smadzeņu darbība kļūst vairāk organizēta, konsekventi uzlabojot  darba procesu. Un tas ir tieši saistīts ar spēju radīt. Varētu jau, protams, teikt, ka viņi šo albūmu uzrakstītu arī bez meditācijas, bet gribētos gan domāt, ka meditācija pozitīvi ietekmē radošās spējas.

Savā pirmajā oficiālajā autobiogrāfijā „The Beatles Antology” roka leģendas nocēla no pjedestāla vairākus mītus, kas bija preses radīti par vairākiem gadiem, saistībā ar viņiem un Maharishi. Pols Makartnijs, Džordžs Harisons un Ringo Stars ar siltumu atceras par Maharishi un par saviem piedzīvojumiem Indijā, Rišikešā. Grāmata ar 350 lapaspusēm satur 1200 fotogrāfijas, personīgi autoru izvēlētas. Grāmatas apgrozība daudzās pasaules valodās ir sasniegusi ap 20 miljonu eksemplāru.

   Šodien Pols Makartnijs un Ringo Stars aktīvi iesaistās  Deivida Linča Fonda iniciatīvas uzturēšanā “Par izglītību, kas balstīta uz apziņu, un par mieru visā pasaulē” lai apmācītu vienu miljonu bērnu Transtendentālās meditācijas tehnikai.

The Beatles in India

Битлс и Индия

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: