jump to navigation

Jūs tiešām meditējat? Oktobris 12, 2011

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Deivids Linčs iesaistījās Dior reklāmas tapšanā

http://dosugua.com/moda/novosti-mody/527-dyevid-linch-snyal-reklamnyj-rolik-dlya-dior.html

Ievērojams amerikāņu režisors ir nofilmējis «Lady Blue Shanhai» reklāmas rullīti, priekš franču kulta brenda Dior. Darbība notiek Šanhajā, kur galvenajās lomās ir franču aktrise Mariona Kotijara.

Deivids Linčs: Nu jau vairāk kā 30 gadu es „nirstu sevī” ar transtendentālās meditācijas palīdzību. Tas izmainīja manu dzīvi un manu pasauli. Un es neesmu viens. Miljoniem dažāda vecuma cilvēku, dažādu ticību un profesiju nodarbojas ar to pašu un gūst no tā lieliskus rezultātus.

Kādu dienu – un es ceru, ka tas notiks ļoti drīz – šāda „ieniršana sevī”, būs ar mērķi sagatavot mācību metodiku pilnā radošā prāta potenciāla atklāšanai, kļūs par standarta daļu katrā skolas mācību programmā. Stress mūsdienu pasaulē ieguļas laika gaitā arī mūsu bērnos. Un ir simtiem skolu ar tūkstošiem skolēnu, kas grib tik galā ar šo stresa problēmu un atklāt katra bērna pilno potenciālu ar „Izglītība pamatojoties uz apziņas attīstību” programmas palīdzību.

Atgādināsim, ka Deivids Linčs aktīvi vāc līdzekļus priekš sava fonda, kura mērķis ir izglītība uz apziņas attīstības pamata visā pasaulē. Šī mērķa kodolā ir transtendentālā meditācija.

Linčs diezgan atklāti par to visu stāstīja televīzijas pārraidē Francija24 TV kanālā.

http://www.tm.org/blog/people/david-lynch-france-tv/

 

Linčs dalās pieredzē, ko guvis, pateicoties transcendentālajai meditācijai. “Ķerot lielo zivi” būs atklāsme ikvienam un jo īpaši palīdzēs cilvēkiem, kas meklē iespēju attīstīt savu radošo garu.                                http://ekiosks.lv/gramata/kerot-lielo-zivi

 

 

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: