jump to navigation

Mārtins Skorsēze stāsta par savu TM praktiku: „Tas tiešām darbojas” novembris 7, 2011

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Mārtins Skorsēze

(Mārtins Skorsēze – Vikipēdija)

 ir viens no slavenākiem kinorežisoriem pasaulē. Piedzima Ņujorkā 1942. gadā, bija kluss bērns un slimoja ar astmu. Lielāko daļu no savas bērnības viņš pavadīja vientulībā, skatoties televizoru. Pēc skolas viņš gadu mācījās katoļu skolā, gatavojās kļūt par mācītāju. Bet vēlāk izlēma iestāties Ņujorkas universitātē (New York University) kinematogrāfijas fakultātē, kur attīstošais franču un itāļu Jaunais Vilnis un neatkarīgie kinorežisori atstāja uz viņu dziļu ietekmi.

Tādas filmas kā “Taxi Driver,” “Raging Bull,” “King of Comedy” and “Goodfellas” nostabilizēja Skorsēze reputāciju kā vienu no spēcīgākajiem un vērienīgāko režisoru pasaulē.

Ņujorkā misters Skorsēze piedalījās labdarības koncertā atbalstot Deivida Linča Fonda sociālo programmu, lai palīdzētu tiem, kas cieš no traumatiskā stresa.

„Es gribu izteikt savu atbalstu un piekrišanu šīm pūlēm, tās iekļauj palīdzību bērniem, veterāniem un visiem, kam ir nepieciešama palīdzība, lai ar TM cīnītos pret stresu,” – saka Skorsēze.

”Es nodarbojos ar meditāciju jau pāris gadus. Grūti izteikt vārdos to efektu, kā tā ir ietekmējusi manu dzīvi. Varu vien minēt dažus vārdus: mierīgums, skaidrs prāts, psiholoģiskā stabilitāte un dažkārt atklāsme. Tas tiešām darbojas.”

 

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: