jump to navigation

Skola un meditācija janvāris 27, 2012

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Mahariši bezmaksas skola ir valsts finansēta, tā atrodas Anglijas ziemeļrietumos Lankašīrā, netālu no Liverpūles. Tā ir lieliska vieta, kur dinamiskā darba vide sakļaujas ar harmonisko atmosfēru, kurā bērni vecumā no 4 – 16 saņem lielisko efektu no šīs izglītības balstītas uz apziņu. Radošums un apziņa sistemātiski attīstās ar dažu minūšu Transtendentālās meditācijas palīdzību, dienas sākumā un beigās. Apjomīgi zinātniskie pētījumi, vairāk kā 600 darbu, parāda to, ka nomoda miers TM laikā, noved visu fizioloģiju līdzsvarā stāvoklī, tādā veidā mācīšanās procesu padarot sekmīgu un patīkamu. Pirms divām nedēļām Brazīlijas valdība nosponsorēja Transtendentālās meditācijas apmācības programmu skolniekiem 35 000 skolās. Tas nozīmē, ka jebkura Brazīlijas skola var izteikt vēlmi savu skolnieku un skolotāju apmācīšanai ar Transtendentālo meditāciju, un valdība apmaksās šīs apmācības. Un pat ja, katrā skolā apmācīsies kaut vai 100 skolnieku, tad kopā tas būs 3,5 miljoni cilvēku. Šis ir tikai viens piemērs, kas norāda uz to, ka 2012. gads būs pārliekuma, pārejas punkts visā pasaulē.

Медитируй и учись лучше! – YouTube

Advertisements

Komentāri»

1. noname - janvāris 30, 2012

Man ir ļoti sliktas koncentrēšanās spējas, mēģinot meditēt nevaru koncentrēties uz dziļo elpošanu, jo domās nāk no visām pusēm, līdz ar to meditējot pielietoju brainwave sounds kā : http://www.youtube.com/watch?v=3h2mJnvRbZ8 .
kādas ir jūsu domas par tiem brainwave sounds?

meditācija - janvāris 30, 2012

Atšķirības: koncentrācija, vērošana, Transcendentālā meditācija
Tātad, Transcendentālā meditācija ir vienkārša un unikāla, tādēļ, ka tā izmanto dabīgo prāta tendenci, kas neprasa īpašu piepūļu. Citas meditācijas tehnikas var, visā visumā, iedalīt divās kategorijās: koncentrācijā un vērošanā.
Koncentrācijas tehnikas pamatā ir spēja saturēt prātu, fokusēt uzmanību uz kaut kādas domas vai priekšmeta. Šī prāta fokusēšana satur tā dabisko kustību, kas rada noteiktu spriedzi.
Ar vērošanas tehnikām saprot domāšanu par kaut ko, teiksim, par kaut kādu izteicienu vai kādu filozofisku koncepciju; taču, lai arī ko jūs vērotu, tas vienmēr notiek nozīmes satura līmenī – jūs vienkārši peldat prāta virsējā līmenī.
Pieteikties uz ievadlekciju TM
Mums jāzina, kā attīstīt prāta spējas, lai tas paliktu skaidrs un mierīgs; kā izmantot tā potenciālu pilnībā, neskatoties uz mūsdienu dzīves jezgu.

noname - janvāris 30, 2012

varējāt jau personīgi atbildēt, nevis kopēt iekša gatavu tekstu 😦

2. meditācija - janvāris 30, 2012

Divos vārdos to nevar aprakstīt, vajag noklausīties lekciju par TM (varat uz to pierakstīties)


Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: