jump to navigation

4..и..5..Raksts par dažiem pazīstamajiem darbadevējiem, kas praktizē TM marts 21, 2013

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Darbadevēji bieži sāk praktizēt Transcendentālo Meditāciju (TM) tieši patstāvīga stresa un saspringuma dēļ darbavietā. Citiem tas ir arī patīkams hobijs, lai rastu mierinājumu no rutīnas darbiem. Aptuveni pirms 60 gadiem iedvesmots zinātnieks Maharishi Maheš Jogi pasniedza un atklāja TM (senās Vēdiskās zināšanas) plašākai sabiedrībai.

Nākamajā publikācijā pastāstīsim kādu labumu TM sniedz darbadevējiem konkurentā mūsdienu biznesa pasaulē.

former-ceo-bill-george-did-the-same-thing-at-medtronic5. Bijušais ģenerāldirektors Bils Džordžs ieviesa meditāciju Medtronic uzņēmumā

Pašlaik Bils Džordžs pasniedz lekcijas Hārvardas biznesa skolā. Par meditāciju viņš saka, ka vislielāko baudu viņam sagādā aizvērt acis, mierīgi un dziļi ieelpot, un izjust kā sākas lidojums.

Ļoti labi ir meditēt lidmašīnā. Viņš saka, ka diezgan bieži sanāk lidot uz Eiropu un TM palīdz pārorientēties laika zonas maiņā un papildus saņemt pilnvērtīgu atpūtu pirms valdes sēdēm. Arī konferenču starplaikos Džordžs atrod laiku un klusu vietu, lai nodotos meditācijai.

former-monsanto-ceo-bob-shapiro-turned-office-rooms-into-meditation-spaces4… Bijušais Monsanto ģenerāldirektors Bobs Šapiro ieviesa TM auru savā ofisā.

Šapiro ir viens no firmas VC dibinātājiem. Vēl Hārvardā ar savu draugu viņš aizrāvās ar transcendentālo meditāciju. „Kā darbīgs cilvēks, esmu pamanījis, ka liels cilvēku skaits, kurus es pazinu ļoti labi, sāka nodarboties ar TM, lai gan no sākumu viņi tam pievērsās nedaudz skeptiski. Tagad, pēc daudzu gadu TM pieredzes, viņi saprot, ka šī prakse ir ļoti vērtīga”, saka Bobs Šapiro.

 

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: