jump to navigation

6..un .7..Raksts par dažiem darbadevējiem, kas praktizē TM aprīlis 1, 2013

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Darbadevēji bieži sāk praktizēt Transcendentālo Meditāciju (TM) tieši patstāvīga stresa un saspringuma dēļ darbavietā. Citiem tas ir arī patīkams hobijs, lai rastu mierinājumu no rutīnas darbiem. Aptuveni pirms 60 gadiem iedvesmots zinātnieks Maharishi Maheš Jogi pasniedza un atklāja TM (senās Vēdiskās zināšanas) plašākai sabiedrībai.

Nākamajā publikācijā pastāstīsim kādu labumu TM sniedz darbadevējiem konkurentā mūsdienu biznesa pasaulē.

tm1

yoga66. Def Jam dibinātājs Rasels Simons saka, ka Transcendentālā meditāciju mainīja viņa dzīvi Simons ļoti daudz rakstīja par transcendentālo meditāciju. „Kādus divus gadus atpakaļ man sanāca apmeklēt vienu skolu Dienvidāfrikā, kurā visi studenti pielietoja vienu konkrētu meditācijas veidu – transtendentālo meditāciju (TM). Viņu pieredze bija nozīmīga, un tas viņiem ļoti palīdzēja tik galā ar dažādiem saspringumiem dzīvē. Pēc neilga laika atgriežoties Ņujorkā, es satiku pieredzējušu meditācijas skolotāju Bubu Rothu. Agrāk, apmēram 10 gadus es pielietoju dažādas meditācijas tehnikas, un es palūdzu Bobam iemācīt man TM un tagad, jau divus gadus es praktizēju tikai TM tehniku.”

7. Opra Vinfrija izmano TM, lai satuvinātos ar Dievu Opra kādā no saviem TV dialogiem ar doktoru Oz atklāja, ka transcendentālā meditācija palīdzēja viņai satuvināties ar Dievu. Meditēt viņa sāka pateicoties savam darbam, kad vienam no saviem raidījumiem viņa gatavoja sižetu par TM ieviešanu dažās problemātiskajās skolās. 2700 viņas kompānijas darbinieku meditē.

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: