jump to navigation

Vēdisko zinību vilnis Septembris 22, 2013

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

mylife

Aizvien vairāk amerikāņu domāšanā saprot, cik svarīga nozīme ir TM programmām, kas balstītas uz apziņas attīstību. Tas regulāri tiek apliecināts ar pētījumiem par Transcendentālās meditācijas ietekmi uz stresa stāvokli. Spilgtākie rezultāti atspoguļojās tieši pēctraumatiskā stresa sindroma ārstēšanā, kur jau pēc 4 nedēļām praktizējot TM, PTSS samazinās par 50%.http://www.scoop.co.nz/stories/GE1306/S00081/american-heart-association-backs-transcendental-meditation.htm

Amerikāņi ir ļoti norūpējušies par to, ka daudzi karavīri un sievietes ciešs no pēctraumatiskā stresa sindroma, tāpēc Deivida Linča fonds aktīvi sniedz tiem atbalstu un šie rezultāti ir ļoti iedvesmojoši.http://www.abc.net.au/news/2013-07-16/war-veterans-increasingly-turn-to-meditation-to-treat-ptsd/4821362

Vēdisko zināšanu vilnis ir pārņēmis arī Dienvidameriku

image003

Valdībai uz apstiprināšanu ir iesniegta programma, kur 48000 skolās tās skolniekiem būs iespēja apgūt un nodarboties ar meditāciju, un kļūt par lidojošiem jogiem (tas ir apmēram 45 miljonu skolnieku un studentu).

Pavisam nesen Kolumbijā tika aizvadīts seminārs 700 dalībniekiem no dažādām organizācijām, tur piedalījās ārsti, psihiatri, psihologi, skolotāji un citi, lai plašāk pastāstītu par TM tehniku un tās labvēlīgo ietekmi uz veselību un prāta spējām.

Tiek atzīmēts, ka šis ir būtisks reorganizācijas jautājums pēdējo 27 gadu laikā un šai sociālās reabilitēšanās programmai ar TM palīdzību vajadzētu sasniegt labus rezultātus un pēc iespējas vairāk apmierinātu vajadzību pēc visas Latīņamerikas nācijas atveseļošanās.

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: