jump to navigation

D. Makkartnijs: veģetārisms un meditācija Oktobris 30, 2013

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

thumb_588__pageimagehaute

Veģetārisms no mātes. Džeimsa Makkartnija māte – Linda Makkartnija – bija kaislīga dzīvnieku tiesību aizstāve. Viņa pat dibināja kompāniju, kas līdz šim nodarbojas ar produktu pārdošanu veģetāriešiem. Džeimss ciena savas mātes piemiņu un ir arī veģetārietis. Nesenajā intervijā savam draugam Arvindu Devalia Džeimss pastāstīja par principiem, kurus viņš ievēro ēšanā.

…bet Transcendentālā Meditācija no tēva

“Transcendentālā Meditācija spēlē svarīgu lomu manā dzīvē, tāpat kā mana tēva un citu The Beatles dalībnieku dzīvēs. Es meditēju regulāri – divreiz dienā – un esmu apguvis 4 pilnveidotas TM tehnikas. Es jūtu, ka pat tikai 30 Transcendentālas Meditācijas minūtes dāvā man tādas pašas možuma sajūtas, kā pāris miega stundas”!

Nodarbojoties ar meditāciju regulāri, Makkartnijs jaunākais ievēroja, ka ir kļuvis daudz mierīgāks un laimīgāks: “Tu viegli tiec galā ar situācijām, kurās agrāk juties absolūti nospiests”.

Džeimss Makkartbijs saglabā iecietību attiecībā uz jebkādu reliģisko piederību un piesauc savus pielūdzējus uz pamata garīgo orientāciju . “Daudz svarīgāk ir izvēlēties metodi, kas rod saskaņu ar katra konkrētā cilvēka dvēseles stīgām, un sekot tai ikdienā”.Tomēr viņš tāpat atzīmē, ka nodarbojoties ar Transcendentālo Meditāciju ikdienā, ļoti drīz vien var saprast, kāpēc šī tehnika tā atšķiras no citām meditācijas metodēm. Tomēr, katrs cilvēks ir atšķirīgs, un pilnīgi dabiski, ka katrs atrod savu personīgo ceļu uz garīgā līdzsvara sasniegšanu.

Pola Makartnija dēls vēlas būvēt “Beatles-2

http://tmhome.com/transcendental-meditation-experiences-reviews-people/james-mccartney-meditation-from-father-vegetarianism-from-mother/

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: