jump to navigation

Kāpēc angļu stendap-komiķis Rassels Brends ir tik populārs? janvāris 9, 2014

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Rassels-Brends-Tas-1Iespējams tāpēc, ka ap viņu ir daudz dažādu skandālu.Bet varbūt tāpēc, ka viņš atklāti apraksta visus savas dzīves periodus. Brendam bieži radās problēmas ar policiju, kas arestējusi viņu 11 reizes. Viņš nekad nav baidījies no provokatoriskiem, bet godīgiem komentāriem par saviem incidentiem un to, ko par viņu raksta britu prese…. patiesībā viņš runā praktiski par visu.

2004.gadā notika pirmais Brenda solo priekšnesums festivālā ar nosaukumu “Tagad ir labāk”. Šajā priekšnesumā Brends atklāti aprakstīja periodu, kurā viņš bija narkomāns un lietoja heroīnu. Impulsivitāte un izteikta pašiznīcināšanās izpausme bija viņa firmas uzvedības stils daudzu gadu laikā.

Brends ieguva popularitāti ne tikai komēdiju žanrā, 2007.gadā viņš vadīja BRIT Awards, bet 2008 un 2009 MTV Video Music Award balvu pasniegšanas ceremoniju. Tāpat, nāca klajā Rassela Brenda autobiogrāfija, “My Booky Wook”. Avīze The Observer atzīmēja, ”ka Rassela Brenda aizraujošā stāsta “My Booky Wook” par narkotikām un izvirtību priekšā, visi pārējie slavenību memuāri vienkārši nobāl”. 2010.gadā pasaulē nāca komēdija “Bēgšana no Vegasas”, kas guva milzīgus panākumus.

Bet dzīve iet uz priekšu un daudz kas mainās.

2009.gada janvārī Brends un vairākas citas zvaigznes uzrakstīja paziņojumu avīzei The Independent , kurā piesauca Izraēlu pārtraukt uzbrukumus Gazas Sektoram, kas nes masveida upurus miera iedzīvotāju starpā.

2010.gada aprīlī Brends intervijā žurnālam Rolling Stone paziņoja, ka MTV Video Music Awards “Es iemācījos nejokot par cilvēkiem, kuriem nav humora izjūtas, jo viņi var tevi pat nogalināt par to”.

Brends sniedza vairākus labdarīgus koncertus, kuru ienākumi tika nodoti organizācijai, kas nodarbojas ar narkomānu rehabilitāciju.

David+Lynch+Russell+Brand+Meditation+Session+GifKHoigL2il

2010.gadā Rassels Brends piedalījās ”Deivida Linča Fonda” programmā “Operācija:karavīra veselība”), kas norisinājās Metropolitēna muzejā Ņujorkā. Palīdzība karavīriem, kas cieš no pēctraumatiskiem stresa traucējumiem.Viņš kopā ar citām slavenībām (Klints Istvuds, Martins Skorsēze, Donna Karana…) piesauca sabiedrību un biznesa-struktūras atbalstīt desmit tūkstošu veterānu iniciatīvu apgūt Transcendentālās Meditācijas tehniku.

Brends bija narkomāns, hiperseksuāls un alkoholiķis,bet kopš 2002.gada nedzer, nesmēķē un nelieto narkotikas. Atbrīvoties no narkotiku atkarības viņam palīdzēja meditācija.Tā palīdzēja viņam arī pēc attiecību saraušanas ar Keitiju Periju, jo tā ļāva viņam “noskaņoties uz augstāko apziņu”.

Kopš brīža, kad viņš apguva Transcendentālās Meditācijas tehniku Ferfildā, Aijovā, 2009.gadā, viņa dzīve ieguva negaidītu stabilitāti. Viņš vairāk nelieto narkotikas un jūtas tik laimīgs, kā nekad agrāk. Katru jaunu dienu Brends sāk ar meditācijas un jogas seansu. “Tas maina apziņu un patiešām ļoti palīdz, ja jums ir problēmas ar kaitīgajiem ieradumiem. Šī sajūta ir psiholoģijas caurstrāvota, tā ir lieliska un brīnišķīga un reāla”, – saka Brends.

Brends dzīvo Losandželosā kopā ar savu kaķi, kas nosaukt viena no viņa iemīļotajiem dziedātājiem Morrissi vārdā.

Brends kopš 14 gadiem ir veģetārietis.

Uzziniet vairāk par patiesu apvērsumu Brenda dzīvē detalizētajā un lieliski uzrakstītajā rakstā, kas publicēts 4.februāra avīzē “The Guardian”(“Russell Brand : ‘It’s irrelevant what other people think of you'”, autore Dessa Eitkenheda).

http://www.theguardian.com/culture/2013/feb/03/russell-brand-irrelevant-what-other-people-think

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: