jump to navigation

“Dzīve mierā un mīlestībā” marts 18, 2014

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Mūzikas un meditācijas cilvēks

ringo-600-1390316162

Labdarības koncertā, kas notika 2014.gada 20.janvārī Losandželosas El Rey teātrī, Ringo Stāram pasniedza apbalvojumu no Deivida Linča Fonda “Dzīve mierā un mīlestībā”. Savos 73-os Ringo izskatās 20 gadus jaunāks. Uz viņa sejas nav grumbu, viņam ir pārliecināta, vingra gaita. Ringo spurdz pa skatuvi, kā Pīters Pens, un viņu ieskaujošo muzikantu starpā, tādu kā Pīters Fremptons un Džo Volšs – izskatās pēc puišeļa.

Ringo-Starr-Birthday_370x278

Un kas ir , tiešām, pārsteidzoši, visi zina, ka Ringo bērnībā smagi slimoja un tāpēc ar grūtībām pabeidza skolu. Tāpat viņam nācās izturēt cīņu ar alkoholu, kurā viņš guva uzvaru 1989.gadā un kopš tā laika nedzer.

Savu lielisko veselību viņš skaidro ar veģetāro diētu un meditāciju. “Domāju, tas palīdz”, – paziņoja viņš intervijas laikā Holivudas mūzikas instrumentu nomas veikalā Sir. – “Bet vēl es strādāju bez apstājas”.

Ringo ir sens Transcendentālās Meditācijas piekritējs. Savā grāmatā “Postcard from the Boys” viņš raksta, ka arvien meditē ar mantru, kuru saņēmis no TM programmas dibinātāja Maheš Jogas Mahariši 1960 –o gadu beigās. Un par to, ka Transcendentālās Meditācijas izpētes laiks bijis “viens no viņa dzīves labākajiem notikumiem”.

Ringo nepalaiž garām iespēju parādīt “Peace and Love” zīmi – ideālo miera un mīlestības simbolu. Šī formula rotā viņa oficiālās mājaslapas pirmo lapu un ir svarīga viņa imidža daļa. Ja “mīlestība, kuru tu pieņem, ir vienāda ar to, kuru tu atdod”, tad Ringo ir pietiekami daudz karmas vēl vienai dzīvei.

Līdztekus jaunajai tūrei, Ringo gatavo arī jaunu albumu, un ir jau ierakstījis 14 treku uzmetumus mājas studijā Losandželosā. Neskatoties uz to, ka 2012.gadā Ringo tika atzīts par visbagātāko bundzinieku pasaulē, pati studija nemaz nav tik grezna: “Tā ir patiešām mājas studija. Tur ir Pro Tools un galds, guļamistabā man ir divi aprīkojumi, un var izmantot arī virtuvi”.

2014020423265122

Prēmijas pasniegšanu Deivids Linčs skaidro ar to, ka Ringo Stārs pēdējos 40 gadus visā pasaulē sēj miera un mīlestības sēklas, ieraksta dziesmas jauniem albumiem, izlaiž grāmatas, ir gatavs doties jaunā tūrē ar All – Starr Band. Šodien viņam ir pavērusies gandrīz vai visa pasaule.

Atbildot, Ringo Stārs apsveica Linča ar 68-gadu jubileju, nodziedot “Happy Birthday toYou”.

Ieeja pasākumā bija maksas – visi iegūtie līdzekļi tiks nodoti Deivida Linča Fondam (David Lynch Foundation) un iztērēti riska grupu jauniešu Transcendentālās Meditācijas 

http://emol.org/music/artists/ringostarr/postcardsfromtheboys.html

http://www.beatles.ru/books/paper.asp?id=2325

http://glavred.info/vip_star/fonda-devida-lincha-vruchil-premiyu-ringo-starru-269178.html

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: