jump to navigation

Pēteris Kļava, reanimatologs – grāmata par TM jūlijs 22, 2014

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

4298622_ORIGINAL_1330007624.jpg

 

apgads_logoDžeks Forems  „Transcendentālā meditācija”

http://www.alis.lv/gramatas/transcendentala-meditacija/

„Pēdējo dažu desmitu gadu laikā cilvēce ir pietuvojusies visgrūtākajam, visbūtiskākajam noslēpumam – aizliegtajam auglim, slepenajam filosofijas akmenim – kosmiskajai apziņai, kā visa pirmsākuma atzīšanai. Deviņas Nobela prēmijas par neironu sinapsēm nepierāda un nesniedz visaptverošus pierādījumus, ka smadzenes „ražotu” apziņu, ka tajās veidotos mīlestība, radošums un līdzjūtību. Jaunākās zinātniskās atziņas sāk uzskatīt, ka smadzenes spēj izmantot apziņu. Smadzenes ir galēji sarežģīts kvantu neirokompjūters. Patiesais „es” nav taustām, nav redzams, tam nav vecuma, tas ir bez dzimuma.

Grāmatā fiksētie zinātniskie pētījumi apliecina, cik liela loma ir spējai atdalīt savu patieso „es” no smadzenēm – dekodera. Jo meistarīgāk mazās personas es-doma-griba veic modulāciju-motivāciju, jo veiksmīgāk un harmoniskāk veidojas tā cilvēka dzīve. Šie pētījumi apliecina Bībelē teikto, ka Dievs ir radījis cilvēku pēc savas līdzības, tātad cilvēks ir pilnīga būtne, tikai ierobežotība realitātes uztverē neļauj to piedzīvot. Starp lielo transcendentālo apziņu un smadzenēm dzīvo neliels starpnieks – apakšīrnieks maza kvantu mākonīša veidā – cilvēka ego.

J_134x200_meditacija_vaks_72pa tas tiek nedaudz apmācīts, šis mazais nesaprātīgais ego ļauj lielajai transcendencei brīvi izmantot pašas radītās smadzenes tai pilnīgajai dzīvei, ko tā ir iecerējusi. Meditācija tā ir skumju, ilgu, sāpju un agresijas mākoņu izgaismošana, izbeigšana.

Tas ir tik vienkārši kā pagriezt automašīnas aizdedzes atslēgu un sākt braukt un baudīt, jo pārsvarā cilvēki sēž savos ķermeņos un tikai ar rūc, nevis brauc. Meditācijas auglis ir sava nereālā „es” pazaudēšana, jo tikai tā ir iespējams piedzīvot patieso realitātes neduālo dabu – tīro visaptverošo beznosacījumu mīlestību. Reliģija, psiholoģija, filosofija, zinātne tikai runā par to, bet meditācija, tas nozīmē izdarīt to pašam, būt par to, kas mēs patiesībā esam.”

Pēteris Kļava, reanimatologs

http://tmhome.com/ru/video-knigi/transtsendentalnaya-meditatsiya-dzheka/

IMGP5072

IMGP5073 IMGP5069IMGP5074

Slavenais kinorežisors Deivids Linčs grāmatā “ķerot lielo zivi. Meditācija, apziņa un radošais gars” paver jaunu skatu uz metodēm, kā notvert idejas un attīstīt tās. Linčs dalās pieredzē, ko guvis, pateicoties transcendentālajai meditācijai. “Ķerot lielo zivi” būs atklāsme ikvienam un jo īpaši palīdzēs cilvēkiem, kas meklē iespēju attīstīt savu radošo garu.
lincs_500“Deivids Linčs izskaidro savu viedokli par radošo darbu [un] dalās atklāsmēs, ko saņēmis, praktizējot transcendentālo meditāciju. Izlasiet šo grāmatu – tā ir iespēja piekļūt vistuvāk Linča neizprotamajam prātam,” tā grāmatu raksturo “Rocky Mountain News”.
“Grāmata, kas sniedz negaidītu baudījumu, ir tāda kā atslēga uz neizdibināmo. Linčs, patīkamā kārtā nebūdams didaktisks, toties izteikdamies skaidri, [..] apcer attiecības starp transcendentālo meditāciju un savu darbu un tādējādi paver durvis –vai vismaz spraugu – uz līdz šim neizdibināmajiem savas iztēles noslēpumiem,” raksta “The Boston Globe”.
Savukārt pats Deivids Linčs sava fonda mājaslapā raksta: “Esmu praktizējis transcendentālo meditāciju vairāk nekā trīsdesmit gadu. Tā ir mainījusi manu dzīvi, manu pasauli. Es tāds neesmu vienīgais. Šo tehniku praktizē un par tās sniegto gandarījumu priecājas miljoniem cilvēku — neatkarīgi no vecuma, reliģiskās piederības vai dzīvesveida.”

https://ekiosks.lv/gramata/kerot-lielo-zivi

 

 

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: