jump to navigation

Mini-seriālu “Tvīn Pīka” plānots palaist 2016.gadā. februāris 22, 2015

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Seriāla  “Tvīn Pīka”  veidotāji Deivids Linčs un Marks Frosts oktobrī paziņoja par “Tvīn Pīkas” atgriešanos uz ekrāniem. Paskaidrojot šī lēmuma cēloņus, Linčs un Frosts atgādināja pielūdzējiem par fināla epizodi, kurā Lora Palmere, vēršoties pie Deila Kūpera, saka: “Mēs sastapsimies pēc 25 gadiem”. Mini-seriālu ir plānots palaist 2016.gadā.

26-577x360 Deivids Linčs jau daudzus gadus praktizē transcendentālo meditāciju un apgalvo, ka bez tās viņš nevarētu uzņemt savas filmas. Par meditācijas nozīmi viņš stāstīja speciālā tikšanās reizē vienā no Bostonas teātriem. Daudzos pasaules žurnālos publicē galvenās tēzes no viņa runas.

118084182

“Visas negatīvās lietas – tādas kā dusmas, depresija, skumjas – ir lieliskas stāstos. Bet režisoram tās ir kā inde. Tāpat gleznotājam, kreativitātei kopumā. Ja jūs izjūtat depresiju, jūs diez vai varēsiet izkāpt no gultas, radīt idejas, nodrošināt savas kreativitātes straumi…

..Pastāv liels skaits meditācijas formu, bet transcendentālā meditācija ļauj iekļūt ļoti dziļi savā iekšienē. Starp dzīves virsējo līmeni un tīro apziņu pastāv nozīmīgs attālums. Bet kad jūs esat iekšā, jūs to saprotat. Jūs izjūtat laimi. Jūs izzināt dzīves skaistumu, atbrīvojieties no dusmām un negatīvām domām, jūtat skaidrību un enerģiju, kas ļauj jums radīt.Jūs izrādāties pietiekami spēcīgi, lai tiktu galā ar neciešamo spiedienu un stresu”.video_england

“Lūdzu, iegaumējiet: Transcendentālā Meditācija – tā nav greznība”, – saka Linča K-gs. – “mūsu bērniem, kas aug nežēlīgā, bieži biedējošā, krīzes pārņemtā pasaulē, – tā ir nepieciešamība”.

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: