jump to navigation

*(Steve Lukather) Stīvs Ljukaters turpina mūs priecēt ar savu daiļradi. aprīlis 13, 2015

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

375px-TOTO_live_2010_in_Copenhagen_in_KB_HallenToto — amerikāņu muzikālā grupa tiem, kas mīl un novērtē Kvalitatīvu, Skaistu un Harmonisku roku, kā arī tās dalībnieku talantu, un tieši, Stīva Ljukatera. 2009.gadā grupa tika iekļauta muzikantu slavas Zālē.  Stīvs Ljukaters ir ierakstījis ģitāras partijas vairāk kā 1,5 tūkstošiem dažāda žanra albumu un sniedzis milzīgu ieguldījumu kā komponists, aranžētājs un producents.

Ljukaters saka, ka grupas Beatles albums “mainīja viņa dzīvi”, un viņš atradās spēcīgā Džordža Harrisona spēles ietekmē. Tāpat kā Džordžs Harrisons viņš apguva Transcendentālo meditāciju (ТМ). Un šī prakse, kā apgalvo muzikants, spēlē lielu lomu viņa dzīvē. Tā saglabā enerģiju un dod spēkus virzīties uz priekšu. Divi ģitāras virtuozi ir kļuvuši par labiem draugiem.  Stīva vārdi: “Harrisons pagrieza manu domāšanu ļoti pozitīvā un garīgā virzienā, ko es līdz šim izmantoju ikdienā”.

Vairākas desmitgades pēc savas dibināšanas, grupai Тото  joprojām ir piekrišana abpus Atlantikas. Grupas jauno albumu  ir plānots izlaist 2015.gada martā.  Firmas-izdevēja vārds pagaidām netiek nosaukts.

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: