jump to navigation

“Kāpēc cilvēki sāk nodarboties ar TM? “ novembris 5, 2016

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

“Kāpēc cilvēki sāk nodarboties ar TM? ” jautāsiet jūs. Tas ir labs jautājums. Ar TM cilvēki sāk nodarboties dažādu iemeslu dēļ. Vieni apgūst tehniku pēc sava ārsta ieteikuma, lai atbrīvotos no specifiskas problēmas, kura saistīta ar stresu – teiksim, no augsta asinsspiediena. Citi ir pietiekami veseli, bet nolemj uzsākt, jo grib labāk izmantot savu intelektu vai iegūt dziļu iekšējās laimes sajūtu. Trešie var sākt praktizēt TM, lai ieguldītu savu artavu vispārējā miera radīšanā.optimizing-brainwave-chart_new

 

d156627cbfaab4429b5dd9525780002b

 

Nesenie traģiskie notikumi Briselē mudina Eiropas Lidojošos jogus radīt pastāvīgu koherento grupu.

Grupu izvietot Mahariši neuzvaramības Centrā Briselē, kas atrodas pāris soļus no Eiropas Savienības galvenajiem institūtiem.

Brisele tiek uzskatīta par vienu no Eiropas savienības galvenajiem globālajiem politiskajiem un diplomātiskiem centriem, kā arī NATO.84ac375148ed1bf073e49e2d9cdd2e27

Centrs strādā vairāk kā 10 gadus. Pēdējo četru gadu laikā centra vadītāji vēlas radīt lidojošo jogu pastāvīgo grupu vismaz no 108 cilvēkiem. Sākumā nelielā grupa ar katru gadu arvien palielinās. Lidojošo jogu grupu programmas arvien rāda, ka ar savu ietekmi (skat. Mahariši efekts) harmonizē vidi un ietekmē augsta līmeņa lēmumu pieņemšanu ES.

Pēdējā ES Sammita laikā, no 19 līdz 23.oktobrim, Briselē savācās meditējošie un lidojošie jogi no 16 Eiropas valstīm, aptuveni 70 cilvēki. Šoreiz tiem piebiedrojās grupa no Baltijas (no Igaunijas 2, no Lietuvas 1, no Latvijas 4). Ļoti patīkamā atmosfērā norisinājās it visi šie pasākumi. Brīvajā laikā notika lekcijas, pastaigas pa brīnišķīgajiem Briseles parkiem un muzejiem.

Visi gribētāji piebiedroties grupai var sūtīt pieprasījumu uz adresi: brussels@maharishi.net

“Vispārējais miers- mūsdienās katra sevi cienoša cilvēka personiska un nepieciešama prasība, un tai jābūt izpildītai šodien, negaidot rītdienu”.

Mahariši.

http://megapredmet.ru/1-53024.html

http://www.brussels108.eu/

http://tm-crimea.ru/category/1-percent-effect/

3buntitled

4buntitled

2untitled

untitled

imgp8166

 

 

 

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: