jump to navigation

Meditācija un bizness jūnijs 19, 2017

Posted by meditācija in Uncategorized.
trackback

Atšķirīgas meditācijas tehnikas zinātnieki ir klasificējuši trīs grupās, kas ļauj biznesa kompānijām izvēlēties to, kas vislabākajā veidā atbilst viņu vajadzībām. Ņemot vērā šādu meditācijas tehniku daudzveidību, katrs menedžeris vēlas zināt, ko viņa komanda var no tās iegūt, jo katru dienu ir jāiegulda nedaudz sava dārgā laika. Turklāt, pilnīgi likumīgi ir pieprasīt zinātniskus pētījumus meditācijas sniegto labumu jomā. Tāpēc, 2013.gadā Ņujorkas zinātņu akadēmija organizēja zinātnisko konferenci pieredzes apmaiņai un dažādu meditācijas prakšu iedarbības pārbaudei.

Prestižais amerikāņu medicīnas žurnāls nesen veica 18000 pētījumu meta-analīzi. Viņa secinājums? Meditācija IR stresa vadības instruments un psiholoģiskās labklājības attīstības metode. Tādā vai citādā mērā, meditācija paaugstina un uzlabo saikni starp dažādām smadzeņu daļām, kas ir novecošanai pretējs process.

Medicīniskā aprīkojuma kompāniju menedžeru izpēte parādīja, ka tie, kas praktizējuši Transcendentālo_meditāciju ir guvuši lielāku labumu savas dzīvotspējas celšanā un apmierinātības ar darbu uzlabošanā, daudzi ir pamanījuši, kā vājinās agresīvais temperaments.

Pilnu tekstu autors 

https://www.forbes.fr/management/meditation-adaptee-au-manager/

Advertisements

Komentāri»

No comments yet — be the first.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: